| Type | Spray Drying Equipment |
|---|---|
| Application | Medicine Processing, Chemicals Processing, Food Processing |
| Condition | New |
| Voltage | 220V |
| Power | 1.5KW |
| Type | Spray Drying Equipment |
|---|---|
| Application | Medicine Processing, Chemicals Processing, Food Processing |
| Condition | New |
| Voltage | 220V |
| Power | 1.5KW |
| Type | Spray Drying Equipment |
|---|---|
| Application | Medicine Processing, Chemicals Processing, Food Processing |
| Condition | New |
| Voltage | 220V |
| Power | 1.5KW |
| Type | Spray Drying Equipment |
|---|---|
| Application | Medicine Processing, Chemicals Processing, Food Processing |
| Condition | New |
| Voltage | 220 |
| Power | 3kw |
| Type | Spray Drying Equipment |
|---|---|
| Application | Medicine Processing, Chemicals Processing, Plastics Processing, Food Processing, Chemical Food Medicine Plastics |
| Condition | New |
| Voltage | Customized |
| Power | Customized |
| Applicable Industries | Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Farms, Restaurant, Home Use, Food Shop, Construction Works , Food & Beverage Shops |
|---|---|
| Condition | New |
| Model Number | LPG |
| Type | High Speed Centrifugal Dryer |
| Voltage | Customized |
| Type | Spray Drying Equipment |
|---|---|
| Application | Medicine Processing, Chemicals Processing, Food Processing, Pharmaceutical, Chemical, Industry, Foodstuff |
| Condition | New |
| Voltage | 220v Or 380v |
| Power | 7.5kw |
| Type | Spray Drying Equipment |
|---|---|
| Application | Medicine Processing, Chemicals Processing, Plastics Processing, Food Processing |
| Condition | New |
| Voltage | 380V |
| Power | 28000 |
| Type | Rotary Drying Equipment |
|---|---|
| Application | Medicine Processing, Chemicals Processing, Plastics Processing, Food Processing, Environmental Testing, Algae |
| Condition | New |
| Voltage | Customizable |
| Power | Depends On Model Parameter |
| Condition | New |
|---|---|
| Machine Type | NEW |
| Video Outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | New Product 2022 |