| Type | Spray Drying Equipment |
|---|---|
| Application | Medicine Processing, Chemicals Processing, Food Processing |
| Condition | New |
| Voltage | 380V, 380V/440V/480V |
| Power | 31.5 Kw |
| Type | Spray Drying Equipment |
|---|---|
| Application | Medicine Processing, Chemicals Processing, Food Processing |
| Condition | New |
| Voltage | 380V |
| Power | 31.5 Kw |
| Type | Spray Drying Equipment |
|---|---|
| Application | Medicine Processing, Chemicals Processing, Plastics Processing, Food Processing, Pharmaceutical Chemical Industry |
| Condition | New |
| Voltage | Customization, 220v-450v |
| Power | Customization |
| Product Type | Granulator |
|---|---|
| Condition | New |
| Machine Type | Granulator |
| Output (kg/h) | 100 |
| Video Outgoing-inspection | Provided |
| Condition | New |
|---|---|
| Type | Drying Machine |
| Video Outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | New Product 2020 |
| Type | Spray Drying Equipment |
|---|---|
| Application | Medicine Processing, Chemicals Processing, Food Processing |
| Condition | New |
| Voltage | 380v |
| Power | 39kw |
| Type | Spray Drying Equipment |
|---|---|
| Application | Medicine Processing, Chemicals Processing, Food Processing |
| Condition | New |
| Voltage | 380v |
| Power | 39kw |
| Type | Drying Oven |
|---|---|
| Application | Medicine Processing, Chemicals Processing, Plastics Processing, Food Processing, Chemicals Processing |
| Condition | New |
| Voltage | Depends, Depends |
| Power | Depends |
| Type | Drying Oven |
|---|---|
| Application | Medicine Processing, Chemicals Processing, Plastics Processing, Food Processing, Chemicals Processing |
| Condition | New |
| Voltage | Depends, Depends |
| Power | Depends |
| Type | Drying Oven |
|---|---|
| Application | Medicine Processing, Chemicals Processing, Plastics Processing, Food Processing |
| Condition | New |
| Voltage | 380V |
| Power | 18-50kw |