| Type | Spray Drying Equipment |
|---|---|
| Model Number | YPD-01 |
| Condition | New |
| Voltage | 220V-380V |
| Power | 30-95kw |
| Type | Spray Drying Equipment |
|---|---|
| Application | Medicine Processing, Chemicals Processing, Plastics Processing, Food Processing |
| Condition | New |
| Voltage | 220V |
| Power | 7kw |
| Type | Spray Drying Equipment |
|---|---|
| Application | Medicine Processing, Chemicals Processing, Plastics Processing, Food Processing, Food& Beverage, Chemical, Pharmaceutical, Etc. |
| Condition | New |
| Voltage | Custom |
| Power | Custom |
| Type | Spray Drying Equipment |
|---|---|
| Application | Medicine Processing, Chemicals Processing, Plastics Processing, Food Processing |
| Condition | New |
| Voltage | Custom |
| Power | Custom, 9~36W |
| Type | Spray Drying Equipment |
|---|---|
| Application | Medicine Processing, Chemicals Processing, Plastics Processing, Food Processing |
| Condition | New |
| Voltage | Custom |
| Power | Custom, 9~36W |
| Type | Spray Drying Equipment |
|---|---|
| Application | Medicine Processing, Chemicals Processing, Plastics Processing, Food Processing |
| Condition | New |
| Voltage | Custom |
| Power | Custom, 9~36W |
| Type | Spray Drying Equipment |
|---|---|
| Application | Medicine Processing, Chemicals Processing, Food Processing, Other, Extraction Powder Making |
| Condition | New |
| Voltage | 220V/380V |
| Power | 72kw |
| Type | Spray Drying Equipment |
|---|---|
| Application | Medicine Processing, Chemicals Processing, Food Processing |
| Condition | New |
| Dimension(L*W*H) | 1.8*0.93*2.2m |
| Key Selling Points | Competitive Price |
| Type | Spray Drying Equipment |
|---|---|
| Application | Medicine Processing, Chemicals Processing, Food Processing |
| Condition | New |
| Key Selling Points | Competitive Price |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Spray Drying Equipment |
|---|---|
| Application | Medicine Processing, Chemicals Processing, Food Processing |
| Condition | New |
| Dimension(L*W*H) | 1.8*0.93*2.2m |
| Key Selling Points | Competitive Price |